+49 176 86457662

Shërbimi i Klientit

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

info@era-consulting.eu

Email për aplikantët

bewerbung@era-consulting.eu

+355 69 600 6529

Shërbimi i Klientit

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

info@era-consulting.eu

Email për aplikantët

bewerbung@era-consulting.eu

+355 69 600 6529

Shërbimi i Klientit

Mon - Fri: 9:00 - 17:30

info@era-consulting.eu

Email për aplikantët

bewerbung@era-consulting.eu

Si mund të
ju ndihmojmë?

Personi ynë i kontaktit në Shqipëri
Katerina Gjika

Adresa

Rruga e Durresit 47

Sheshi Adem Jashari

1001 Tiranë

Shqiperi

Email

Personi ynë i kontaktit në Gjermani
Recruiter Manager Alida Jata

Adresa

Nr.Kontakti

Email

Email për aplikantët

Nëse ju nevojitet informacion, jeni te lutur te na kontaktoni.

 

Mund të plotësoni formularin e mëposhtëm dhe ne do ju pergjigjemi sa me shpejtë të jete e mundur.
Presim të bashkëpunojmë me ju.

 

Jemi të lumtur të ju ndihmojmë.

Shpejtë dhe pa komplikime.


Ndërmjetësim Punësimi

Dëshironi ndryshim në karrierën tuaj, por po shpenzoni shumë kohe duke dërguar aplikime dhe prap se prapë nuk keni gjetur punën e duhur?Ju mund ti kurseni vetes punët e lodhshme përmes ofertave për punë.

Ne si ofrues te shërbimit të personelit, do të gjejmë punen qe ju përshtatet. Qoftë ne Logjistike, Sektorin Tregtar, Gastronomi apo ne nje fushë tjetër.

Ju ofrojmë mundësine e punësimit te perhershëm.

Mos kerkoni më tej për punën tuaj të endrrave, sepse ne do ta gjejmë atë për ju.

Denisa Cuni
Denisa Cuni
9 März 2024
Trustindex überprüft, ob die Originalquelle der Bewertung Google ist.
Nje bravo per gjithe stafin e agjencise jam e kenaqur me sherbimin e ofruar. The best!!
Niti Niti
Niti Niti
20 Juli 2023
Trustindex überprüft, ob die Originalquelle der Bewertung Google ist.
Kenaqesi imja njohja me juve zonjusha Alida, e perpikte dhe e sakte ne punen tuaj, dhe te faleminderit per ndihmen tuaj. Ju ecte mbare. Me respekt Niti.
Ateja Atej
Ateja Atej
20 Juli 2023
Trustindex überprüft, ob die Originalquelle der Bewertung Google ist.
Sie sind ein unermüdlichen Mensch in Ihrer Arbeit. Es macht Spaß, mit dir zusammenzuarbeiten. Alida Jata.
Eles Pira
Eles Pira
3 April 2023
Trustindex überprüft, ob die Originalquelle der Bewertung Google ist.
der beste ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Fitore Beka
Fitore Beka
12 Januar 2023
Trustindex überprüft, ob die Originalquelle der Bewertung Google ist.
Jam shum e kenaqur me kompanin Era consulting veqanerisht me korrektesine e tyre, asnjeher nuk kane ngurruar per tju pergjigjur qdo pytje ne qdo koh dhe per ta zgjidhur qdo dyshim qe kisha jam shum falenderuse qe sot jam pajisur me vize fal kesaj kompanie

Solverwp- WordPress Theme and Plugin